template ."/head.php");?>

Kryballina

Artikujt Risi

Politika Tregtia Sporti Kultura
Serbet e Kosoves me Gjykata dhe Polici Autonome
Ne marreveshjen e arritur dje ne Bruksel mes Thacit dhe Daciq mesohet se Serbet e Kosoves apo Komuniteti/Asociacioni Serb do te ket Gjykaten dhe Pilicine e vetmenagjuar dhe vetadministruar qe kan nje zingjir te dobet apo thuaj se joekzistues me Qeverisjen qendrore te Kosoves.Ne nje menyre nga kjo marreveshje Serbia nuk arriti te jep autonomi te plote Serbeve te Kosoves por ka marr nje gjysem autonomie per Asociacionin Serb i perbere nga komunat m...Lexoje
template ."/tools.php");?>
Filter     Display # 
# Titulli i Artikullit Autori Hits
1 Serbet e Kosoves me Gjykata dhe Polici Autonome AlbaPress 12140
2 NË BISEDIMET HASHIM-DAQIQ PERSONAT E ZHDUKUR HARROHEN AlbaPress 12570
3 Mitrovica Veriore drejt Vetqeverisjes me Dogana AlbaPress 12500
4 Vizitat Personale të Zyrtarëve Kosovar dhe atyre Serb AlbaPress 12595
5 KLDMNJ: Në Rastin Kleçka Gjykime në Bazë të Provave pa Ndikime Politike AlbaPress 9997
6 Mallrat per Serbet e Veriut te Mitrovices Prap Pa Doganim AlbaPress 6941
7 Jakup Krasniqi deklarohet ne lidhje me pergjimet AlbaPress 6372
8 Hashim Thaci ne Telefon AlbaPress 7741
9 Pajaziti: Institucionet, të vendosura për të mbrojtur jetën e qytetarëve Milazim 10762
10 Caktohet data e gjyqit të Karaxhiçit MitrovicaPress 9316
11 Koment: KORRUPSIONI, A KA FORCË QË E ÇRRËNJOS Shevki Sh. Voca 10135
12 Rrahman Ratkoceri dhe Shtrati i Prokrusti! Behxhet Sh. Shala 9483
13 Koment: “Mirë se erdhe EULEX” Adnan Abrashi 8125
14 Çka mbikëqyr mbikëqyrësi? Albin Kurti 6178

Marketingu

YouTube Video

Sondazh

Kyçuni me AlbaPress